Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

Przełączniki Enterasys B5

Enterasys B5 to skalowalny, wysoce wydajny przełącznik Gigabit Ethernet, który zapewnia wsparcie dla wymagających, wrażliwych na opóźnienia i wymagających szerokiego pasma aplikacji biznesowych.

Czytaj więcej...

Przełączniki Enterasys A4

Seria przełączników A4 zawiera 24 - portowy model cechujący się bardzo cichą pracą, niewykorzystujący wentylatora. Stanowi idealne rozwiązanie do zastosowania w salach wykładowych i konferencyjnych.

Czytaj więcej...

Huawei MC851

Huewei MC851 to nowoczesny i stylowy telefon, który zapewnia integrację czterech różnych funkcji tj. wideotelefonu, cyfrowej ramki fotograficznej, odtwarzacza multimedialnego a także telefonu osobistego.

Czytaj więcej...

Przełaczniki Netgear

Seria M5300 firmy Netgear to innowacyjna generacja najwyższej klasy zarządzanych stackowalnych przełączników.

Czytaj więcej...

Punkty dostępowe ProSafe


Punkty dostępowe firmy Netgear ProSafe służą do zarządzania sieciami bezprzewodowymi. Zapewniają bezpieczeństwo, niezawodność i wysoką wydajność niezbędną we współczesnych firmach.

Czytaj więcej...

HiPath platforma teleinformatyczna

Jeżeli szukamy nowoczesnej platformy teleinformatycznej, która dostosowuje rozwiązania komunikacyjne do struktury małych i średnich od 10 do 1000 użytkowników w maksymalnie 32 lokalizacjach, idealne rozwiązanie stanowi platforma teleinformatyczną System HiPath 3000.

Czytaj więcej...

System ACO PLUS

To jeden z pierwszych na świecie kompletny systemem okablowania strukturalnego, który oferuje parametry transmisyjne powyżej 1GHz.

Czytaj więcej...

Stacja bazowa Gigaset N510

Stacja bazowa Gigaset N510 przeznaczona jest głównie dla małych i średnich firm, obsługuje wszystkie dostępne słuchawki DECT firmy Gigaset. Urządzanie umożliwia swobodną komunikację i wyjątkową jakość dźwięku.

Czytaj więcej...

Wideotelefon Huawei MC850

Huawei MC850 to nowoczesny, elegancki 7-calowy wideotelefon oferuje prosty w użyciu interfejs użytkownika oraz wiele przydatnych funkcji.

Czytaj więcej...

Netgear Seria M5300

W swojej ofercie firma Netgear oferuje linię zarządzalnych przełączników M5300 przeznaczonych głównie dla firm i organizacji wykorzystujących szkielet sieci w standardzie 10 Gigabit Ethernet.

Czytaj więcej...