Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

HiPath platforma teleinformatyczna

Jeżeli szukamy nowoczesnej platformy teleinformatycznej, która dostosowuje rozwiązania komunikacyjne do struktury małych i średnich od 10 do 1000 użytkowników w maksymalnie 32 lokalizacjach, idealne rozwiązanie stanowi platforma teleinformatyczną System HiPath 3000.

systemhipath

Co ważne stanowi doskonałe rozwiązaniem zapewniające optymalizację kosztów i procesów biznesowych, które jest nieodzownym elementem w każdej firmie. Ponadto platforma HiPath 3000 to rozwiązanie elastyczne i skalowalne, które może być połączone z wieloma aplikacjami i dostosowane do indywidualnych potrzeb w każdej firmie. Urządzenie łączy standardową funkcjonalność central telefonicznych z pełną funkcjonalnością bramy teleinformatycznej.

Dla kogo przeznaczone są serwery HiPath 3000?

Przede wszytkim dla firm w których jest od kilku do kilkuset pracowników, dla przedsiębiorstw, które chcą działać szybko, sprawnie i skutecznie, bez względu na to czy pracownik znajduje się przy biurku czy też porusza się po terenie hali produkcyjnej.

Oprócz szerokiej gamy urządzeń firmy HiPath na naszej stronie możecie Państwo zapoznać się również z produktami takich firm jak: Gigaset, Enterasys.