Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

Macierz i Backup

CLARiiON AX4

Macierz EMC CLARiiON AX4 to idealny produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw szukających ekonomicznego, a jednocześnie profesjonalnego rozwiązania do składowania i konsolidacji danych.

Centera

EMC Centera to sieciowy system składowania dedykowany do przechowywania danych stałej treści (tzw. fixed content), czyli obiektów, które z reguły nie ulegają zmianie i mają wymagany długi okres przechowywania.

Celerra NX4

EMC Celerra NX4 to zintegrowana pamięć masowa dedykowana do małych i średnich środowisk. Wszechstronność, skalowalność i elastyczność tego rozwiązania czynią je idealnym elementem strategii zarządzania cyklem życia informacji w przedsiębiorstwie.

Bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność to podstawowe wymagania wobec rozwiązań sprzętowych, szczególnie jeśli służą one do przechowywania i ochrony newralgicznych danych.


Firma EMC jest czołowym dostawcą rozwiązań sprzętowych w zakresie profesjonalnego przechowywania i ochrony danych.
Szeroka oferta EMC pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej skomplikowanych środowisk IT. Jeśli szukasz bezpiecznego i wydajnego rozwiązania do przechowywania danych, które idealnie wpasuje się w istniejące środowisko IT, pozwoli na konsolidację i lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów, to pamięci masowe EMC są produktem dla Ciebie.


W portfolio rozwiązań EMC do przechowywania danych znajdziemy:


VNX to najnowsza linia macierzy firmy EMC. Rodzina produktów EMC® VNX™ to wiodący obecnie na rynku produkt biznesowy, zapewniający możliwość magazynowania plików, bloków i obiektów w skalowalnym i łatwym w użyciu rozwiązaniu. VNX w sposób elastyczny wpasowuje się w infrastrukturę IT, umożliwiając łatwe dodanie nowych możliwości wraz z dalszym rozwojem środowiska. W skład serii wchodzą dwie linie VNXe i VNX. VNXe dedykowane są do małych i średnich instytucji, jak również do oddziałów firm. Platforma VNX dostarcza funkcjonalności niezbędnych dla klientów z rynku średnich i dużych przedsiębiorstw.

 rodzina vnx


Macierze dyskowe - EMC CLARiiON, EMC Symmetrix


EMC oferuje szeroki asortyment macierzy dyskowych, począwszy od najmniejszego rozwiązania CLARiiON AX4, poprzez rodzinę bardzo przystępnych cenowo, a jednocześnie zaawansowanych funkcjonalnie macierzy VNX skończywszy na macierzach Symmetrix klasy enterprise.


Rozwiązania wieloprotokołowe – EMC Celerra


Szerokie możliwości produktów wchodzących w skład rodziny EMC Celerra oraz przystępna cena sprawiają, że produkty te stanowią ciekawe uzupełnienie oferty rozwiązań macierzowych.


Systemy do archiwizacji danych stałej treści – EMC Centera


Aktywna archiwizacja to nowe podejście do długoterminowego przechowywania obiektów stałej treści. EMC Centera to produkt, który pozwala na długoterminową archiwizację przy zachowaniu stałego dostępu do zasobów.


EMC VNX – nowa jakość konsolidacji – Rodzina macierzy VNX


Organizacje każdego typu opierają swoje działania na terminowym uzyskaniu i przekazywaniu informacji. Podczas kiedy typowe organizacje doświadczają dwu cyfrowego wzrostu przetwarzanych danych, budżety działów IT, liczba pracowników i tradycyjne możliwości przechowywania danych nie dotrzymują im kroku. W rezultacie działy IT znajdują się pod nieustającą presją wdrażania nowych technologii magazynowania danych, które pozwolą zwiększyć liczbę obsługiwanych danych nie zwiększając jednocześnie zatrudnienia.

Klienci szukają u dostawców takich rozwiązań, które pozwolą sprostać tym wyzwaniom w taki sam sposób, w jaki wirtualizacja serwerów pozwoliła im zwiększyć wydajność poprzez grupowanie zasobów serwerów i dynamiczną alokację mocy komputerów w zależności od potrzeb biznesowych. Imperatywem w procesie magazynowania danych obecnie jest nie tylko dynamiczne przenoszenie informacji w zależności od potrzeb, ale również sprawienie, aby ten proces był w pełni automatyczny i samodzielnie sobą zarządzał.


Rodzina produktów EMC® VNX™ to wiodący obecnie na rynku produkt biznesowy, zapewniający możliwość magazynowania plików, bloków i obiektów w skalowalnym i łatwym w użyciu rozwiązaniu. Ta pamięć masowa nowej generacji łączy w sobie potężną i elastyczną platformę sprzętową z zaawansowanym oprogramowaniem do zarządzania, zapewniając wydajność i bezpieczeństwo, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania stawiane obecnie przed przedsiębiorstwem.

 

Elastyczność

 

Różnorodność technologii dostępnych w macierzach VNX czyni z nich bardzo elastyczną platformę. Środowisko operacyjne VNX pozwala klientom programów Microsoft Windows® i Linux/UNIX dzielić pliki w środowiskach wieloprotokołowych (NFS i CIFS). Jednocześnie możliwość obsługi dostępu iSCSI, Fibre Channel i FCoE pozwala na najbardziej elastyczne dopasowanie do środowiska oraz uzyskanie wysokiej przepustowości szczególnie dla wrażliwych na opóźnienia aplikacji wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Macierze EMC pozwalają na łatwiejszą niż dotychczas integrację z zasobami plikowymi i aplikacjami, prostotę użytkowania oraz wyższe bezpieczeństwo dzięki automatyzacji procesów tworzenia kopii bezpieczeństwa. Tym samym użytkownicy mogą korzystać z zasobów w sposób wysoce wydajny i dostępny.

optymalizacja danych


Wirtualizacja


W przypadku kiedy mamy do czynienia z wirtualizacją serwerów konsolidacja pamięci masowej staje się niezbędna. Macierze VNX są zintegrowane z VMware w wielu obszarach, dzięki czemu konsolidacja nawet bardzo rozbudowanego środowiska wirtualnego pozwala na dostarczenie odpowiedniego poziomu wydajności i dostępności upraszczając jednocześnie zarządzanie Administrator może używać znanego sobie interfejsu, aby mieć wgląd w tak wirtualne, jak i fizyczne zasoby, przejrzyście przydzielać przestrzeń dyskową, integrować replikacje, oraz udzielać dostępu i przerzucać wszystkie funkcje magazynowe do macierzy.

 

Wydajność

 

Im bardziej rozbudowane środowisko bazodanowe i aplikacyjne tym bardziej różnorodne wymagania wobec wydajności pamięci masowych. Seria produktów VNX została specjalnie zaprojektowana, aby wykorzystywać zalety dysków Flash, maksymalizując wydajność i efektywność systemu magazynowania danych, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Optymalizacja dysków FLASH w pamięciach EMC może być wykonana na dwa sposoby. Pierwszy z nich, poprzez poszerzenie pamięci podręcznej dyski FLASH, pozwala na serowanie z niej wysoce aktywnych danych i chroni przed nieprzewidzianymi skokami obciążenia systemu. Druga metoda umożliwia automatyczne przenoszenie danych pomiędzy różnymi zasobami w zależności od wymagań wydajnościowych.

wydajność

EMC VNXe – konsolidacja na Twoich warunkach


Seria produktów VNXe™ firmy EMC® na nowo definiuje pojęcie sieciowych pamięci masowych dla małych przedsiębiorstw, zapewniając niezrównane połączenie funkcjonalności, prostoty i skuteczności. Te zunifikowane systemy magazynowania danych zapewniają rzeczywiste możliwości konsolidacji pamięci masowych z bezproblemowym zarządzaniem i unikalnym podejściem pro aplikacyjnym, które eliminuje granice pomiędzy aplikacją a jej przestrzenią magazynową.

 

Kluczowe cechy macierzy VNXe to:

 

Elastyczność


Systemy VNXe to pamięci masowe IP, które umożliwiają łatwą integrację z istniejącym środowiskiem klienta i wieloprotokołowy dostęp NAS i iSCSI. Systemy VNXe wyposażone są standardowo w łącze 1Gb/s Ethernet dla NAS i iSCSI, dodatkowo oferują także możliwość połączeń z prędkością 10 Gb/s.

 

Prostota użytkowania


Czytelny interfejs, system zarządzania nakierowany na współpracę z aplikacjami, integracja z kopiami migawkowymi i replikacją to tylko część funkcjonalności, które skutkują przyśpieszeniem wykonywania operacji i gwarantują jednolitą ochroną danych.

 

Zasoby


System obsługuje zarówno szybkie dyski SAS 10/15 krpm jak i pojemne dyski NL SAS. Pozwala to na konsolidację zasobów o zróżnicowanych wymaganiach wydajnościowych i pojemnościowych. Łatwo udostępnić nowym aplikacjom istniejące pule pamięci, czy rozszerzyć pule o nowe dyski twarde.


Efektywność


Dostępne w VNXe funkcje thin provisioning (opcję tę można włączyć przy tworzeniu nowych wolumenów albo zasobów dla nowej aplikacji) oraz kompresja i deduplikacja na poziomie plików potrafią zredukować zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową nawet do 50% lub więcej.


Bezpieczeństwo


Seria VNXe została zaprojektowana, jako produkt wysoko dostępny, wyposażona w zdublowaną pamięć podręczną i dwa kontrolery, co eliminuje pojedyncze punkty awarii. Jeżeli awaria wystąpi, dane w pamięci podręcznej zapisu VNXe są bezpiecznie przechowywane w pamięci flash, co eliminuje potrzebę posiadania dodatkowych źródeł zasilania bateryjnego.

vnxe