Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

Celerra NX4

EMC Celerra NX4 to zintegrowana pamięć masowa dedykowana do małych i średnich środowisk. Wszechstronność, skalowalność i elastyczność tego rozwiązania czynią je idealnym elementem strategii zarządzania cyklem życia informacji w przedsiębiorstwie.

Jak to działa?

EMC Celerra NX4 pozwala na wieloprotokołowy dostęp do zasobów. Tym samym świetnie sprawdza się w rozproszonych środowiskach umożliwiając zintegrowaną obsługę plików i bloków danych z jednego miejsca.

 

EMC Celerra pozwala, w oparciu o NAS i iSCSI, na zbudowanie pamięci masowej z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury LAN (IP Storage). Koszty z inwestycji są zatem dużo mniejsze niż w przypadku budowy sieci SAN, a korzyści wynikające z zastosowania takiego rozwiązania są ogromne. Wyższy poziom bezpieczeństwa, konsolidacja i lepsza utylizacja zasobów, zintegrowane zarządzanie to tylko część z nich. Jednocześnie wykorzystanie EMC Celerra nie zamyka nam drogi do stworzenia wydzielonej sieci pamięci masowych w oparciu o protokół Fibre Channel.

 

Możliwość aktywacji portów FC umożliwia wykorzystanie części zasobów EMC Celerra dla wymagających najwyższego poziomu wydajności.

 

Możliwości jakie oferuje EMC Celerra NX4 do niedawna były dostępne tylko dla dużych przedsiębiorstw dysponujących odpowiednimi środkami finansowymi. Obecnie funkcjonalności EMC Celerra NX4 w połączeniu z przystępną ceną pozwalają mniejszym firmom i instytucjom na posiadanie profesjonalnego rozwiązania do przechowywania danych.

Jak to działa?