Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

CLARiiON AX4

Macierz EMC CLARiiON AX4 to idealny produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw szukających ekonomicznego, a jednocześnie profesjonalnego rozwiązania do składowania i konsolidacji danych.

Jak to działa?


AX4 to rozwiązanie przyjazne w obsłudze, skalowalne, przystępne cenowo, a na dodatek wyposażone w szereg funkcjonalności, które do tej pory były dostępne tylko w rozwiązaniach klasy wyższej.

 

AX4 chroni inwestycję klienta pozwalając wybrać konfigurację, która wpasuje się w obecne potrzeby i może być rozbudowywana wraz ze wzrostem wymagań. Wybór konfiguracji dotyczy między innymi rodzaju interfejsu (Fibre Channel lub iSCSI), ilości kontrolerów, rodzaju dysków (SAS i/lub SATA), szeregu oprogramowania (np. kopie migawkowe, klony, redundancja ścieżek, replikacja danych).

 

Już najmniejsze, jednokontrolerowe rozwiązanie w wersji iSCSI pozwoli na konsolidację zasobów plikowych w małych środowiskach. Możliwość rozbudowy AX4, użycia dysków SAS i SATA, migrowania danych w sposób transparentny dla aplikacji sprawia, że macierz ta sprawdzi się w małych i średnich środowiskach, a jej zastosowanie przyniesie korzyści związane między innymi z konsolidacją, lepszą utylizacją posiadanych zasobów i usprawnieniem zarządzania.

 


Zaawansowane funkcje zarządzania oprogramowania Navisphere Manager pozwalają zarządzać wieloma macierzami z poziomu jednego interfejsu. Ponadto dostępne dla AX4 rozwiązanie do replikacji pomiędzy lokalizacjami pozwala na ochronę krytycznych danych w razie awarii czy katastrofy głównego centrum. Rozwiązania te sprawiają, że EMC AX4 to także idealne rozwiązanie dla firm z wieloma małymi oddziałami.

Jak to działa?