Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

O firmie

Firma Kortel Telecom dostarcza nowoczesne systemy teleinformatyczne dla małych i dużych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg aplikacji i systemów wspogających proces obsługi klienta i prace użytkowników.

o-firmie

Błyskawiczny dostęp do informacji jest kluczem do sukcesu dla każdego przedsiębiorstwa. Czynności nawet te najbardziej podstawowe prowadzone w firmach, nie są w stanie osiągnąć żadnych korzyści bez szybkich i sprawnych systemów teleinformatycznych. Dlatego też nasza firma ma Państwu do zaoferowania nowoczesne i praktyczne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne.

Posiadamy doskonałe zaplecze serwisowe służące fachową pomocą techniczną dla jak najlepszego wykorzystania systemów. W naszej ofercie znajduje się szereg nowoczesnych urządzeń, ułatwiających szybką wymianę informacji pomiędzy jednostką a całym rynkiem gospodarczym. Dzięki naszej pomocy oraz proponowanym rozwiązaniom możesz usprawnić łączność i transmisję danych w swojej Firmie.

W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów i usług dopasowanych do potrzeb naszego klienta.