Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

Kontrolery sieci bezprzewodowej

Wielokrotnie nagradzana rodzina kontrolerów sieci bezprzewodowych Enterasys zapewnia skalowalną gamę rozwiązań, idealnych dla sieci WLAN obsługujących wymagające aplikacje przesyłające głos, wideo i dane.

Nasze kontrolery sieci bezprzewodowej są łatwe w instalacji i zarządzaniu, jednocześnie zapewniają zaawansowane funkcje umożliwiające organizacjom określenie sposobu przetwarzania ruchu przekazującego głos/wideo/dane, bez ograniczeń i w zgodzie z potrzebami biznesowymi. Wybrane kontrolery sieci WLAN oferowane są z dożywotnią gwarancją i wsparciem telefonicznym, jak również darmowymi, poprawionymi wydaniami oprogramowania przez 1 rok, dla ochrony Państwa inwestycji w bezprzewodową sieć LAN i minimalizacji całkowitego kosztu posiadania (TCO).

 Kontrolery sieci bezprzewodowej Enterasys są dostępne w następujących wersjach:

C25 – obsługuje do 96 punktów dostępowych
V2110 – obsługuje do 240 punktów dostępowych
C4110 – obsługuje do 500 punktów dostępowych
C5110 – obsługuje do 1050 punktów dostępowych

V2110 jest dostępny jako urządzenie VMware w celu łatwego wdrożenia w środowisku typu . V2110, z możliwością obsługi do 240 punktów dostępowych, rozszerza korzyści dotyczące oszczędności kosztów, uniezależnienia od sprzętu i zwiększonej odporności, związane z wirtualizacją centrum danych, na infrastrukturę bezprzewodowej sieci.

Kontrolery sieci bezprzewodowych Enterasys zapewniają oparte o role zarządzanie użytkownikami, urządzeniami i aplikacjami oraz zindywidualizowane usługi obejmujące Quality of Service (QoS), Call Admission Control, polityki bezpiecznego dostępu, Network Access Control (NAC), Captive Portal, ograniczanie przepustowości, multicast, filtrowanie i przekazywanie ruchu. Usługi te są elementami unikalnej i elastycznej architektury Enterasys Wireless Virtual Network Service (VNS), która pozwala na łatwe zarządzanie nimi w oparciu o intuicyjny panel zarządzania, obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej. 

Każdy kontroler Enterasys obsługuje sieci, w których występują jednocześnie punkty dostępowe 802.11n i 802.11a/b/g oraz zapewnia jednolite przesyłanie danych do innych kontrolerów i punktów dostępowych. Wszystko to składa się na wysoką skalowalność i łatwość implementacji. W przypadku dużych sieci technologia Enterasys upraszcza zarządzanie tysiącami punktów dostępowych przez tworzenie stref poruszania się, które rozszerzają właściwości określone przez VNS na wiele kontrolerów bezprzewodowych. Definicje i indywidualne polityki VNS są utrzymywane w całym obszarze strefy poruszania się użytkowników i są przemieszczane wraz z użytkownikiem, niezależnie od jego fizycznej lokalizacji.

Rozwiązania bezprzewodowe Enterasys zapewniają łatwe i tanie wdrożenie technologii 802.11n, opłacalne koszty, integracje sieci przewodowej i bezprzewodowej oraz niski wskaźnik TCO.

Jednocześnie otwarcie wspierają szeroką gamę mobilnych aplikacji opartych o lokalizacje oraz przesyłających głos i wideo. W efekcie poprawiają efektywność pracy przedsiębiorstwa i redukują całkowity koszt mobilności. Dzięki możliwością zarówno scentralizowanego i rozproszonego przekazywania ruchu sieciowego aplikacji, kontrolery sieci bezprzewodowej Enterasys zapewniają elastyczną i opłacalną drogę implementacji technologii 802.11n w organizacji.

Rozwiązania sieci bezprzewodowych Enterasys, wspierane dodatkowo przez wiodące na rynku wsparcie techniczne i usługi, pozwalają klientom na wykorzystanie istniejącej infrastruktury i uniknięcie kosztownych modernizacji.