Producenci

Masz pytanie?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 


tel.: + 48 32 739 09 86

fax: + 48 32 739 09 87


e-mail: biuro@korteltelecom.pl

Zarządzanie infrastrukturą Enterasys

NMS Network Access Control (NAC) Manager

NMS Network Access Control (NAC) Manager łączy się z urządzeniami Enterasys NAC Controller i/lub NAC Gateway tworząc kompletne rozwiązanie kontroli dostępu do sieci zapewniające, że tylko właściwi użytkownicy mają dostęp do odpowiednich informacji z właściwego miejsca i w odpowiednim czasie.

NMS Automated Security Manager (ASM)

NMS Automated Security Manager (ASM) jest unikalnym rozwiązaniem reagowania na zagrożenia, które bezpośrednio wykorzystuje informacje o zagrożeniach w celu ochrony sieci.

NMS Policy Manager

NMS Policy Manager automatyzuje definiowanie i egzekwowanie w całej sieci polityk na użytkownikach, aplikacjach, protokołach, sieciach VLAN i portach. Eliminuje to konieczność konfigurowania polityk na każdym urządzeniu oddzielnie poprzez złożone komendy CLI.

NMS Inventory Manager

NMS Inventory Manager to aplikacja do zarządzania wieloma urządzeniami, która zapewnia oprogramowanie firmware na poziomie systemowym oraz informacje konfiguracyjne i katalogujące sprzęt. Pozwala to administratorom sieci na tworzenie spisów i zarządzanie zmianami komponentów i konfiguracji sieci Enterasys.

Zarządzanie infrastrukturą Enterasys

Również polecaną częścią proponowanego rozwiązania jest zestaw aplikacji Enterasys Network Management Suite (NMS), który obejmuje: Console, Inventory Manager, Policy Manager, NAC Manager oraz Automated Security Manager. Rozwiązanie Enterasys NMS oferuje niezrównaną widoczność i szczegółową kontrolę środowiska sieciowego.

Aplikacja Console stanowi zestaw narzędzi pozwalających na centralne monitorowanie stanu urządzeń, definiowanie konfiguracji sieci i automatyzacje zadań związanych z rozwiązywaniem problemów. Enterasys NMS zapewnia centralny punkt podglądu i kontroli do zarządzania elementami infrastruktury LAN Enterasys oraz kompleksową widoczność kontrolerów sieci bezprzewodowych, punktów dostępowych i ruchomych klientów.

Rozwiązanie Enterasys NMS jest oparte na standardach i może zarządzać całą infrastrukturą sieci zgodną z SNMPv1, SNMPv2 lub SNMPv3. Dla zwiększenia funkcjonalności mogą być zainstalowanie specjalne MIB innych dostawców.