NASZA MISJA W CYFROWYM ŚWIECIE​
Dlaczego warto nam zaufać ?
"(...)ponieważ w KortelTelecom pracują ludzie z doświadczeniem !"

KortelTelecom to Twój prawdziwy Partner w Biznesie, stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych Klientów.

Największe znaczenie dla naszej firmy stanowi współpraca z Klientem i dopasowanie każdego proponowanego rozwiązania do Jego indywidualnych potrzeb.

Doświadczenie, zdobyte w obszarze telekomunikacji i szeroko rozumianej branży IT przez ponad 11 lat działalności, pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku usług teleinformatycznych.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy cenionym Partnerem zarówno dla naszych Klientów, jak i czołowych producentów sprzętu teleinformatycznego. 
Od początku naszej działalności zajmujemy się problematyką rozbudowanych systemów teleinformatycznych i sieci komputerowych. Projektujemy i wdrażamy kompletne, niezawodne systemy okablowania strukturalnego, oparte o urządzenia sieciowe pasywne i aktywne najlepszych producentów na świecie. Dostarczamy systemy serwerowe, stacje robocze, oprogramowanie antywirusowe oraz aplikacje tworzone zgodnie indywidualnymi wytycznymi Klienta. Zajmujemy się wdrażaniem, konfiguracją, zabezpieczaniem i utrzymaniem sieci komputerowych opartych o systemy kablowe i bezprzewodowe. 

Każdy z naszych Pracowników to doświadczony i wysoce wyszkolony specjalista, który prowadzi każdy projekt od etapu rozmów wstępnych  do zamknięcia projektu. Dzięki takiemu podejściu Klient zawsze ma kontakt bezpośrednio z dedykowanym Opiekunem Projektu, który doskonale orientuje się w potrzebach Klienta, bieżących ustaleniach i założeniach projektu.

Zdobyte przez lata doświadczenie wraz z posiadaną i ciągle aktualizowaną wiedzą pozwalają nam na stawianie czoła nawet najbardziej złożonym wyzwaniom.

Nasza Firma w Liczbach

Lat Doświadczenia
Zadowolonych Klientów
+
Naszych wdrożeń
+
Sprzedanych Produktów
"Waszą największą słabością jest perfekcjonizm w działaniu."
Przeglądając naszą stronę internetową, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasza strona internetowy korteltelecom.pl jest bezpieczna i wygodna w użytkowaniu.
Akceptuje cookies